O nas

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe JAN WÓJCIK jest firmą z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem, od lat 20 produkującą znicze i lampiony nagrobkowe.

Dzisiaj w ciągłej sprzedaży dysponujemy ponad 100 wzorami zniczy i lampionów szklanych i plastikowych w różnych rozmiarach i kolorach, zalewanych i nawkład.

W ostatnich latach rozszerzyliśmy sprzedaż oferowanych produktów o ekologiczne podpałki, rozpałki do grilla i kominka. Najnowszym zaś wyrobem są pochodnie ogrodowe ekologiczne i bezpieczne dla środowiska.

Do produkcji naszych wyrobów stosujemy surowce bezpieczne, posiadające atesty norm europejskich.

Współpracujemy z renomowanymi dostawcami parafiny, szkła i plastiku a nasz towar znajduje uznanie nie tylko w sieci rozlicznych sklepów detalicznych na terenie całego kraju ale także w dużych firmach handlowych, marketach i hurtowniach.

Zamówienia realizujemy w oczekiwanych przez klienta terminach i ilościach, bowiem posiadamy własne pomieszczenia produkcyjno – magazynowe, własne zaplecze wyposażenia do produkcji oraz własną bazę transportową.

Zatrudniamy personel o bogatym doświadczeniu i umiejętnościach zawodowych, który wspólnie z kierownictwem firmy uczestniczy w realizacji zadań.

Wychodząc naprzeciw coraz większym wymaganiom klienta wdrożyliśmy, stosujemy i doskonalimy system zarządzania jakością wg wymagań normy międzynarodowej EN ISO 9001:2000.